مرگ بر خامنه ای قاتل ... مرگ بر اصل ولایت فقیه ... مرگ بر جمهوری فاشیستی اسلامی

آموزش و دانلود فیلتر شکن پوف puffآنتی فیلتر - نرم افزار فیلتر شکن پوف (puff) یک برنامه مختص به کاربران چینی میباشد که سرور آن در کشور آمریکا قرار دارد ولیکن کاربران سایر کشورها نیز میتوانند از آن استفاده کنند .
برای استفاده از این فیلتر شکن ابتدا باید آن را از لینک زیر دانلود و سپس با کلیک بر روی آیکون نرم افزار آنرا اجرا و نصب کنید ( مراحل نصب آن بسیار ساده و همانند سایر برنامه های کاربردی میباشد )

دانلود نرم افزار فیلتر شکن پوف (puff) از 4 shared

بعد از نصب این برنامه فیلتر شکن باید یک تنظیم جزئی را بر روی internet browser ( اینترنت اکسپلورر – موزیلا فایرفاکس – اپرا ) خود انجام دهید :

بعد از این تنظیمات به اینترنت متصل شوید برنامه پوف ( همان شورت کات اژدهای سبز رنگ ) را اجرا کنید و سپس دکمه اولی( connect) را فشار دهید تا نرم افزار با سرور ارتباط برقرار کند هر وقت آن دو مونیتور که در بالای دکمه connect قرار دارد هر دو از رنگ سیاه به سبز یا آبی تغییر رنگ دادند آنوقت فیلتر شکن آماده خدمت سرانی به شما میباشد !


2 نظرات:

ناشناس گفت...

من این فیلترشکن را دانلود کردم.
خیلی خیلی عالی بود ولی میخواهم بدانم که برای انها که اینترنت شارژی دارند خوب است یا بد یعنی شارژ را زود تمام میکنه یا نه؟؟؟

سایه آزادی گفت...

من این فیلترشکن را دانلود کردم.
خیلی خیلی عالی بود ولی میخواهم بدانم که برای انها که اینترنت شارژی دارند خوب است یا بد یعنی شارژ را زود تمام میکنه یا نه؟؟؟


================

دوست عزیز هر چی سرعت اینترنتت بیشتر باشه . سرعت فیلتر شکن هم زیادتر میشه . به شارژی و نامحدود بودن اشتراک اینترنت کاری نداره ولی چون فیلتر شکنها اطلاعات رو رمزگذاری میکنن و میفرستند یه کمی بیشتر پهنای باند ( از حالت عادی ) مصرف میشه وگرنه فرق خاص دیگه ای نداره .